(24)
Jakub K.

Jestem niezwykle zadowolony z usług tej firmy detektywistycznej. Profesjonalizm, precyzja i szybkość działania sprawiły, że moja sprawa została rozwiązana w imponująco krótkim czasie. Detektywi pracowali z pełnym zaangażowaniem, dbając jednocześnie o zachowanie pełnej dyskrecji. Bardzo polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje skutecznego i profesjonalnego wsparcia w rozwiązaniu trudnych spraw. Dziękuję za profesjonalizm i efektywność!

Marek S.

Profesjonalnie i terminowo. Duże zaangażowanie i pomysłowość przy wykonywanym zleceniu. Polecam z czystym sumieniem.

Edek K.

Polecam w 100%. Profesjonaliści, jakość usług na najwyższym poziomie. Pełna dyskrecja.

Beata A.

Bardzo komfortowa atmosfera współpracy z biurem mimo faktu, że sama sprawa do najprzyjemniejszych z pewnych względów nie należała. Pełna dyskrecja, oraz profesjonalizm, polecam wszystkim zainteresowanym.

Patryk K.
KingBud S.A.

Polecam Agencje Detektywistyczną TMK za profesjonalną realizacje raportów gospodarczych.

Eliza D.

Serdecznie dziękuje za profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. W szczególności na polu usług szczególnie istotnych dla nas. Weryfikacja audyt bezpieczeństwa czy wsparcie. Bez cienia wątpliwości polecam Biuro Detektywistyczne jako rzetelnego, pewnego partnera.

Piotr K.

Profesjonaliści w swojej dziedzinie, wzorowa pomoc w przystępnej cenie! Serdecznie polecam.

Maja M.

Szybka i bardzo dobra współpraca. Profesjonaliści. Świetnie wykonane zdjęcia. Polecam w 100%. Dzięki tej firmie zmieniło się moje życie, bardzo mi pomogli. Jeszcze raz dziękuję. ??

Artur M.

Jakość usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i przede wszystkim dyskretnie. Jestem bardzo zadowolony z efektów przeprowadzonego śledztwa. Polecam.

Sebastian B.
Firma handlowo-usługowa

Bardzo szybko dostałem ofertę i krótki termin oczekiwania na rozpoczęcie obserwacji. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko i sprawnie zakończone zlecenie. Polecam ich usługi!